de Nieuwste markt in Nederland: de Zuidas Markt
Donderdag 2 september is de dag dat de Zuidas Markt is gestart.
.
De officiele opening is gedaan door stadsdeelvoorzitter Zuid Sebastiaan Capel. Ook de voorzitter van de CVAH Louise Wesselius en CVAH-regiomanager Evelyn Bethume waren bij de opening van de Zuidas Markt aanwezig.
.
Op de eerste dag waren er veel mensen om de verschillende marktkramen te ontdekken en te genieten van de grote diversiteit aan mooie en heerlijke producten. We zien vooral veel Food terug op de markt met delicatessen uit Frankrijk, Italie, Israel, Spanje en uiteraard ook ons mooie Nederland. Het is een markt waar geen enkele marktkraam hetzelfde is of waarvan marktondernemers detzelfde soort producten aanbiedt.
.
Vanmorgen kreeg de nieuwe markt ook aandacht in het (landelijk) nieuws! Zo ook in de Telegraaf (zie foto).
.
De Zuidas Markt kijkt terug op een goede eerste dag en nodigt iedereen graag uit om op de donderdag van 9 tot 17 op het George Gershwinplein een kijkje te komen nemen.
.
Iedere donderdag staan de marktondernemers klaar met hun service, vakmanschap en pure aandacht voor haar klanten.
.
Neem ook een kijkje op https://www.zuidasmarkt.nl,
Like de Zuidas markt op Facebook https://www.facebook.com/zuidasmarkt
Of volg de Zuidas markt op Instagram: https://www.instagram.com/zuidasmarkt
.
.

SONY DSC