Leuke Sinterklaasacties op de markten!

Sinterklaas is weer uit ons land vertrokken en inmiddels zijn we in het land al helemaal met ons hoofd bij de kerstdagen. Maar… we blikken toch nog even terug op de Sinterklaasactie van afgelopen maand.

Op diverse markten vond de Sinterklaasacties plaats; de Siermarkt, Weekmarkt Houten, Nieuwegein, Oud-Beijerland, Tiel, Veenendaal en Arnhem). Kinderen konden mee doen met de actie door de markt sinterklaaskleurplaat te kleuren. De kleurplaten konden ingeleverd worden op de markt en de kinderen kregen bij ontvangst een kleinigheidje. Daarnaast werd er bij sommige markten ook nog een grotere prijs uitgereikt.

Op o.a. de Siermarkt en de Markt Oud-Beijerland waren de Sint en pieten aanwezig om de cadeaus uit te reiken. Alleen maar gezelligheid!

Ook interessant voor u

De Kracht van Zoekmachine Marketing voor Marktondernemers

We leven in een tijdperk waarin online aanwezigheid cruciaal is voor het...

Lees meer

Marketing voor Marktondernemers: Laat je Bedrijf Bloeien en Verwelkom Nieuwe Klanten! 

Hallo geweldige marktondernemers! 🤗 Als trotse beheerders van levendige marktkramen en bloeiende...

Lees meer

7 Redenen waarom Marktondernemers van Warenmarkten een Website Nodig Hebben

In een tijd waarin online aanwezigheid steeds belangrijker wordt, is het hebben...

Lees meer

Veranderingen op de markt & in de wereld

We kunnen vaststellen dat we niet meer in de middeleeuwen leven. Toch?...

Lees meer